burnos-higienaBurnos higiena – labai svarbus sveikatos aspektas. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduoniu ir priedančio ligomis gingivitu, periodontitu. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius. Nešiojantiems implantus, breketus, dantų protezus gera burnos higiena bei ligų profilaktika ypač svarbi.

Atvykus pas burnos higienistą Jums bus išsamiai paaiškintos rekomenduojamos dantų valymo metodikos, bus individualiai parinkta dantų pasta bei burnos skalavimo skystis, numatytas sekantis profilaktinio patikrinimo laikas. Ultragarsiniu skaleriu ir instrumentais, taip pat oro abrazijos būdu nuo visų dantų paviršių, įskaitant ir periodonto kišenes, nuvalomos kietos ir minkštos, esančios virš ir po dantenomis, dantų apnašos, šalinami mikroorganizmai, jų išskiriami toksinai. Jei pageidauja pacientas, valomų dantų grupė prieš procedūrą nuskausminama. Profesionalios burnos higienos procedūros atliekamos vieno ar kelių vizitų metu.

Pašalinus dantų akmenis ir apnašus, iš visų pusių specialiais šepetėliais, poliravimo pasta bei guminiais diskeliais nupoliruojami dantys. Taip apdoroti dantų paviršiai atsparesni dantų ėduoniui, apnašų ir akmenų kaupimuisi.

“AIR-FLOW” vienas iš naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašoms bei dantims pašviesinti. “AIR-FLOW” greičiau ir efektyviau šalina dantų apnašą, lyginant su įprastomis dantų poliravimo priemonėmis. Jis labai veiksmingas net ir sunkiai prieinamose vietose. Stipri oro, vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai dantų paviršiui greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas. Po “AIR-FLOW” procedūros būsite maloniai nustebinti natūralia šypsena, komforto bei švaros pojūčiu burnoje.

Pagrindinė dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė – gera individuali ir šiuolaikiška profesionali burnos higiena.